OD 1.12. DO VYPRODÁNÍ! MÁJIN ADVENTNÍ SUKÉNKOVÝ KALENDÁŘ, PLNÝ SLEV! KAŽDÝ DEN NĚCO NOVÉHO.. :-)

CO KOŠTUJE TAKOVÁ SUKŇA?

Co može stát taková, nebo onaká moja sukénka? 

Nu různě.. odpíchnem se od materiálu a pokračujem podle délky, obvodu pasu a objemu - tedy délky dolního kraje, nebo dolní šířky, spodního obvodu.... jak chcete.

Povětšinou šiji z bavlněných látek tuzemské a evropské provenience, jejichž cena je už zprůměrována a započtena. Může nastat situace, že chcete sukénku z něčeho speciálnějšího a to se pak domluvíme individuelně. 

V ceníku najdete tak nějak nejběžněji šité kousky.

Fěrtúšky mají dolní šíři kolem 280cm až 320cm.. podle šíře materiálu.

Stejně tak klasické zavinovací sukénky a "všední" sukénky na šnůrky(sukně 280).

Zadní sukně a "krojová" sukně je veskrze totéž, jen zadní sukně je vpředu zavinovací s dvěma ploškami, zatímco "krojové" a "všední"  (280 a 450cm) jsou sešité, nechaný je jen průhmat a zavazují se na šnůrky. Zde se pak můžete ještě rozmyslet, jestli s plochým bříškem, nebo celořasené, ke kterým není potřeba zástěrky a jsou ideální na denní nošení a různé šochtání třeba v soboru..:-)

Jelikož fakt miluji různé detaily a blbůstky neopomeňte se zaměřit na část "navíc", kde si můžete vybrat zdobení sukénky ní samou - tedy sámky, nebo si ji můžete nechat v dolním kraji podšít zespod "plechem", tedy pruhem kontrastní látky. To má hned dva bonusy... nejen, že když sa ovrtí, barevný lem vykoukne a upoutáte ještě víc pozornosti, ale také materiál navíc a prošití navíc o cos lépe drží celé sukénky tvar.

Ceník sukní

Zpět do obchodu